Úvod » Články

Připravované změny

publikováno 07.07.2018

Dámy a pánové

Kapela Charlie´s K band prošla a v současné době stále prochází drobnými změnami, které ale ve finále kapelu obléknou do zcela nového kabátu.

Předně kapela připravuje změnu názvu. Ta proběhne postupně, a proto je tedy při některých vystoupeních můžete sledovat již jako Natural therapy. Nasmlouvaná vystoupení odehrají pod starým názvem s ohledem na již spuštěnou reklamu a upoutávky pořadatelů.

Další drobnou změnou je doplnění obsazení. Nejde o úplnou změnu, ale o doplnění teamu. Na pozici vokalistky ale i sólové zpěvačky se opět vrací Eva Prajková, kterou si jistě pamatujete jako Evu Opálkovou. Ta doplní Aťku Bednářovou, která o svou pozici nepřijde. Jde o, technicky vzato, rozšíření hlasového fondu kapely.

Další drobnou, ale ve své podstatě velkou, změnou projde ,,pracoviště " bicích. Opět se nejedná o změnu úplnou, ale doplnění skupiny o ženský element na tomto postu. Alternovat, v současné době leadera tohoto postu, Pepu Schmieda bude mladá žena, jejíž jméno nám zatím zůstává utajeno. Víme jen, že se poprvé představila na veřejné zkoušce kapely na koupališti v Letošově, kde sklidila velký ohlas. Na této informaci pracujeme a jméno se jistě brzy dozvíme a doplníme.

A konečně: Kapela intenzivně pracuje na vlastní muzice a již avizovaném CD. Pokud vše půjde podle představ frontmana kapely Ludvíka Čihánka toto CD by mohlo spatřit světlo světa již na konci tohoto roku. Slibovat Vám jej nebudeme, ale podle  nám dostupných informací, je vše na dobré cestě.

Upozornění : tyto informace nejsou oficiálně potvrzeny,ale intenzivně na tom pracujeme, Mohou se tady lišit od oficiálního stanoviska kapely. 

Informace o kapele najdete na jejich oficiálních stránkách chk-band.cz

 

Kategorie: ostatní

Návštěv: 5281
Dnes: 2
Online: 1

Naši sponzoři a partneři

Aktualita

Připravované změny
Dámy a pánové Kapela Charlie´s K band prošla a v současné době stále prochází drobnými změnami, které ale ve finále kapelu obléknou do zcela nového ...

Kalendář akcí

« 07 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627 2829
3031     
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz